OGŁOSZENIA

Blog, jak już pewnie większość z Was zdążyła się domyślić, zostaje zawieszony na czas nieokreślony. Zbliża się moja matura, mam mało czasu, ale również brak mi chęci i natchnienia. Na pewno zacznę pisać, jak tylko te wszystkie trzy blokady przestaną mną rządzić. Wszystkie... nom, wszystkie.

Short Stories

I Lost My Mind (Frerard)
(zawieszone) 

Jest takie pewne miasteczko. Miasteczko, o którym nikt nie mówi, a jeśli już mówi, to i tak rzadko kto o nim słyszy. Eastlake to miejsce spowite mgłą, rzęsistym deszczem oraz żalem. Żalem za grzechy ludzi, którzy do końca życia będą mogli obserwować niebo przez kraty w białych oknach, a na obiad dostawać marną owsiankę z dokładką tabletek uspokajających. Izolatka w zakładzie psychiatrycznym nie jest obcym pomieszczeniem dla Franka Iero. Spędza tam więcej czasu niż większość pacjentów na oddziale. Mimo wszystko, tylko on zadaje sobie wciąż jedno i to samo pytanie: Dlaczego ja tu w ogóle wylądowałem?


Promise (Frerard)
(zawieszone)

Frank Iero z natury naprawdę nie był szczęściarzem. Jednak w jego życiu nigdy nie było na tyle źle, aby miał zaraz przesadnie narzekać. Owszem, smutki zawsze jakieś się znalazły, z perspektywy minionych lat nic nie było według niego tak jak powinno... i nigdy już nie będzie. Pewnego dnia poznał Gerarda Way'a. Piękny początek jakże drastycznego końca. Nie wiedział jak, ani kiedy, ale udało mu się przeżyć najgorsze. Ze łzami w oczach wyszedł na prostą. Tak, ale czy Frank naprawdę powinien sądzić, że jego fatum kiedykolwiek zagubi się pomiędzy kartkami zakazanych dni? Teraz leży w lesie, przygnieciony, upokorzony, ani trochę niegotowy na śmierć. Ale... czego on innego mógł się po nim spodziewać po artystycznym lustrze emocji bez duszy?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz