OGŁOSZENIA

Blog, jak już pewnie większość z Was zdążyła się domyślić, zostaje zawieszony na czas nieokreślony. Zbliża się moja matura, mam mało czasu, ale również brak mi chęci i natchnienia. Na pewno zacznę pisać, jak tylko te wszystkie trzy blokady przestaną mną rządzić. Wszystkie... nom, wszystkie.

Opowiadania

Musical Madness (MCR)
(zawieszone)


Sophie Brooks i Lilian Moore to dwie przyjaciółki, będące jednocześnie agentkami FBI. W swoim zawodzie natknęły się już na wiele zawiłych, tajemniczych i trudnych do wskazania winnego spraw. Tym razem jednak to coś o wiele bardziej mrocznego. Morderstwa przeistoczone w swoiste dzieła sztuki. WELCOME TO NYC! (Spider-Man)
(w trakcie pisania)

Opowiadanie, w którym ja razem z moją najlepszą przyjaciółką pełnimy główne role. Osadzone w uniwersum Spider-Mana, gdzie oczywiście występuje sam Peter Parker. Wszystko zaczyna się, gdy po zakończeniu ostatniego roku szkolnego w gimnazjum, razem z Pauliną udaje nam się za zgodą rodziców wyjechać do Nowego Jorku – miasta, które zamieszkuje moja odnaleziona po latach ciocia. Jako, że jesteśmy nastolatkami, niestety nadal musimy chodzić do szkoły. W tym przypadku jest to tamtejsze liceum, gdzie wszystko nagle zaczyna robić się dziwne, a sprawy na pozór proste czasem stają się aż nazbyt skomplikowane.

Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz